Seminarium "Nowatorskie rozwiązania w mostownictwie i geoinżynierii" - pod patronatem medialnym Drogownictwa

Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Oddział Warszawski Związku Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej oraz firma TITAN POLSKA zapraszają na seminarium: „Nowatorskie rozwiązania w mostownictwie i geoinżynierii”. Seminarium odbędzie się 15 maja 2014 r. o godz. 10:15 w Warszawskim Domu Technika NOT, ul. Czackiego 3/5, Warszawa

Więcej informacji na stronie:

http://www.ibdim.edu.pl/index.php/pl/studia-szkolenia/seminaria-geotechniczne

 

 

Z żałobnej karty - zmarł Profesor Antoni Rosikoń

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 17 sierpnia 2013 r. zmarł w wieku 106 lat najstarszy członek katowickiego oddziału SITK, Profesor Antoni Rosikoń. Pan Profesor piastował godność Członka Honorowego przez 35 lat. Utraciliśmy wybitnego naukowca, autora licznych publikacji, znakomitego fachowca w dziedzinie mechaniki gruntów, porywającego prelegenta oraz przede wszystkim – wspaniałego Człowieka i Kolegę.    

Uroczystości żałobne odbędą się w sobotę, 24 sierpnia o godzinie 10:00 w Katedrze Katowickiej.  


Spoczywaj w pokoju, Antoni…


Wyrazy głębokiego współczucia składa Rodzinie,

Zarząd Krajowy SITKRelacja z III Konferencji Letnie Utrzymanie Dróg Publicznych

W dniach od 24 do 26 czerwca 2013 roku odbyła się III Konferencja Letnie Utrzymanie Dróg Publicznych (LUDP). Po raz trzeci konferencja zorganizowana została w Ośrodku Wypoczynkowym „Perła Borów” w Tleniu. Ośrodek położony jest na terenie Parku Krajobrazowego nieopodal rzeki Wdy i jeziora Mukrz, w Borach Tucholskich.

Konferencja została zorganizowana przez Krajową Sekcję Drogową Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej oraz Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad i objęta Honorowym Patronatem przez Lecha Witeckiego – Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. Patronat Medialny: Miesięcznik „Drogownictwo” – wydawnictwo branżowe SITK RP.