Redakcja

Wydawca:

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP
Zarząd Krajowy
ul. Czackiego 3/5,
00-043 Warszawa
tel. 22 827 02 59, fax 22 827 02 58

http://www.sitkrp.org.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rada Naukowa:

Przewodniczący rady: prof. dr hab. inż. Antoni Szydło

Członkowie:

dr Sylvia Capayova (Bratysława), prof. dr Dieter Großhans, prof. Marianna Jacyna (Warszawa), prof. Piotr Olszewski (Warszawa), prof. Tomasz Siwowski (Rzeszów), prof. Jiri Strasky (Brno), prof. Janusz Supernak (San Diego), prof. Frohmut Wellner (Drezno)

 

 Kolegium Redakcyjne:

tel. 22 827 02 58
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.drogownictwo.sitkrp.org.pl

Sekretarz redakcji - 692 556 037

Redaktor naczelny – dr hab. inż. Jan Król, profesor Politechniki Warszawskiej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zastępca redaktora naczelnego - Maciej Radzikowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretarz redakcji - Ewa Wojdyńska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

Redaktorzy działów - Marek Danowski, Adam Kaszyński, Maciej Radzikowski, Tadeusz Suwara

Redaktor językowy - Ewa Wojdyńska

Redaktor statystyczny - Adam Kaszyński

Streszczenia w języku angielskim
Streszczenia w języku angielskim sprawdza redaktor działowy wyznaczony przez redaktora naczelnego.

Skład i łamanie
„Polico-Art.". 03-475 Warszawa, ul. Borowskiego 2, tel. 22 818 08 34

Druk
Wydawnictwo PIT 31-455 Kraków, ul. Ułanów 54/51, tel. 12 290 32 10


Deklaracja o wersji pierwotnej czasopisma
Główną wersją czasopisma jest wersja papierowa. Artykuły w wersji elektronicznej są dostępne na stronie czasopisma z rocznym opóźnieniem.

Artykuły opublikowane w „Drogownictwie" są dostępne w bazach danych 20 bibliotek technicznych, indeksowane w bazie danych o zawartości polskich czasopism technicznych BAZTECH http://baztech.icm.edu.pl oraz Index Copernicus http://indexcopernicus.com/

Działa wyszukiwarka tekstów i autorów na stronie internetowej: www.biblioteka.transport.pwr.wroc.pl/szukaj/drogownictwo

Artykułów nie zamówionych redakcja nie zwraca. Redakcja zastrzega sobie prawo dokonywania skrótów artykułów nierecenzowanych. Za treść i formę ogłoszeń oraz reklam redakcja nie odpowiada. Za wydrukowanie artykułu Autorzy nie otrzymują honorarium.